נבט

 

 

סטודיו לפיתוח ועיצוב מוצרים

 

 

לקוחות ממליצים

"פנינו נבט לאחר חיפושים רבים של מעצב מוצר לצורך פרוייקט ייחודי של עיצוב עמדת תצוגה לרשת בתי המרקחת Be כחלק מהמיתוג החדש של הרשת. כלקוחות של חברת נבט אנו רוצים לציין לטובה את המקצועיות והשרות של צוות המעצבים. במסגרת הפרויקט, קיבלנו לאורך כל שלבי התכנון והפיתוח מענה מקצועי מהיר ויצירתי לשביעות רצוננו המלאה ועמידה מלאה בלוח הזמנים. ממליץ בחום. "
עומרי גביש
בעלים אדיוקר
"חברת נבט עיצוב תעשייתי עיצבה ותכננה עבורי ועבור לקוחותי חלקי פלסטיק מורכבים. בעבודתי ממול רביב אנג'ל והמעצבים אני מקבל תגובה מהירה ומקצועית תוך דגש על פשטות הייצור והבנת התהליכים בעולם הפלסטיקה."
ינון גרבר
מנכ"ל סטיילפלסט
סטודיו נבט, רביב וצוות המעצבים, מתמחה בפיתוח מוצרים ומעניק לנו שירותי עיצוב והנדסה באופן שוטף. סטודיו נבט מתחיל פרויקט בניתוח השוק ומתחריו, אפיון הצרכן והתאמת המוצר אליו וזיהוי של ההזדמנויות הטמונות במוצר החדש. צוות המעצבים נותן מענה למוצרים חדשים בפיתוח הן בהיבטים עיצוביים והן בהיבטים הנדסיים. ניתן לסמוך על סטודיו נבט שבתהליך הפיתוח נלקחים בחשבון כל הפרמטרים הנדרשים, הרכבת המוצר וחווית משתמש, דרישות הייצור, עלויות, לוגיסטיקה ולוחות זמנים. אנחנו יכולים להיות שקטים שסטודיו נבט מפתח לנו מוצרים ומעניק שירות אדיב לצד מקצועיות.
שימרית וייס
מנהלת פיתוח כתר אלון תבור
"בעבודה שלנו אל מול נבט עיצוב תעשייתי נדרשו מגוון של סקיצות עיצוביות שנוכל ליישם בצורה מיידית על תבנית מוגדרת . העבודה השוטפת ,הזמינות והיצירתיות הניבו תוצאות לשביעות רצוננו . התהליך, התוצאה והיחס הופכים את נבט לבחירה בטוחה."
מאור היימן
שיווק
אלפא ציוד חד פעמי