נבט

סטודיו לפיתוח ועיצוב מוצרים

עיצוב

עיצוב מוצר נכון מרגש את המשתמש. עיצוב נכון ממש את החזון של המשווק והמנכ"ל ומתקשר אותו ללקוח הסופי. מחקרים בעולם הוכיחו שמוצרים בחברות שהשתמשו בשירותיהם של מעצבים תעשיתים הגדילו את היקף המכירות. 

עיצוב תעשייתי בנבט אינו יצירת מופע צורני בלבד אלא נתמך בתפיסה הנדסית / שיווקית / מכירתית של המוצר.

desing

Precise product design touching the end user, execute the marketing & CEO vision & deliver it to the customer

Most of the time we don’t know why we choose to buy one product from a pile of competitors, it is emotional process

Worldwide research show that companies that use industrial designers approve their sails goals

In Nevet industrial design it is not a meter of appearance only we design all of the aspects engineering, marketing, Sales of the product

מרעיון למוצר

הבנת הצורך של המשתמש שמחמם בהסקת עצים הובילה לעיצוב המוצר. התובנה היתה שישנן שלוש תחנות בהן העצים מאופסנים. הראשונה הערמה הגדולה, השניה בכניסה לבית והשלישית ליד הקמין. מוצר זה נותן מענה לתחנה השניה.

פיתוח מוצר חדש (בתהליך עיצוב תעשייתי ) יתחיל ביצירת רעיונות שיתנו מענה לאתגר אותו מציג היזם. בשלב זה של התהליך נשתדל להציע מספר חלופות, בדרך כלל 3, החלופות יעסקו על פי רוב בפתרון מכני או טכנולוגי שונה. שלב זה נקרא P.D.R) pre design review )

Project design start with raise of some option that deal with the challenge of the enterpriser most of the time it will be 3 option that consider different aspects as center line for the design this stage called pre design review (PDR)

עיצוב תעשייתי

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

פיתוח קונספט לדיאודורנט ידידותי לסביבה עיצוב חזותי וצורני

Our about

שלב זה יחל לאחר שבחרנו קונספט מוביל. ובו נפתח שלוש אלטרנטיבות צורניות המשרתות את הרעיון הנבחר. בסיום השלב יהיה design review 


This stage of the project start after we choose leading concept now we can develop Alternatives that serve the project the end of the stage will be in design review (DR)

פיתוח קונספט צורני

מדו לתלת מיימד

Threeio 2

מניסיוננו גילנו שיתרונה הגדול של הסקיצה הידנית הוא המידיות שלה. יחד אם זאת רק כאשר מעצב תעשייתי מעביר את הסקיצה לתיב"ם הוא יתחיל לראות את התמונה הכוללת שמכילה בתוכה אזורי חיבור ואת המוצר על כל היבטיו. זה השלב בו נזהה את המכשולים בדרך למוצר המוגמר.

Our experience show that handmade sketches Advantage is that they are fast although only when the industrial designer transform it to cad program can see all of product aspects in term of parts production fitting area at this stage we can see the obstacle we will meet on the way to production

צוות נבט

רביב אנגל

בעלים של נבט מעצב תעשייתי יוצא כתר פלסטיק בעל ניסיון בפיתוח מוצרים וניהול פרויקטים משנת 2002

טל ארדיטי

מעצב תעשייתי יוצא כתר פלסטיק בעל 13 שנות ניסיון בתיכנון ועיצוב מוצרים לתעשייה.

רוני דגן איצקוביץ

מעצבת תעשייתית בעלת 11 שנות ניסיון בעיצוב ותיכנון פלסטיקה ומתכות לייצור סדרתי